To już drugie zawody Flyball’owe w Tczewie!

16 czerwca 2018 od 9:00 – 17 czerwca 2018 – do 14:00

Bulwar Nadwiślański ul. Jana z Kolna <Zobacz mapę>

Udział wzięło 13 drużyn z całej Polski!

Śledź wydarzenie na FB

Honorowy patronat nad zawodami objął Prezydent Tczewa.

Patroni medialni:

Sponsorzy:

SPONSOR GŁÓWNY IMPREZY:

Przedstawiciel firmy Collar – dystrybutor Puller-a i sklep zoologiczny www.puller.shop.pl oferuje poza Pullerami, Likerami, znakomitej jakosci akcesoria takie jak: AiryVest – sportowe jackety dla psów, Collar Glamour – skórzane obroze i smycze oraz wysokiej jakości karmy bez udziału zbóż wsród których znajdziecie karmę Piccolo – specjalna dla psów ras małych z gwarancją smaku, Canagan – Brytyjska karma roku dla psów i kotów – pełna oferta, Essential Foods – cała gama smaków,AlphaWolf dla psów z 50% udziałem miesa. W naszym sklepie znajdziecie tylko karmy zdrowe, doskonale zbilansowane, tylko z naturalnych skladników, bez polepszaczy smaku czy innych sztucznych dodatków. Wszystkie karmy to produkty z UK. „U nas tylko pokam zdrowy, tylko taki bez zbożowy”.

www.puller.shop.pl

SPONSOR GŁÓWNY IMPREZY:

Stowarzyszenie Gospodarcze Kociewie

www.gospodarczekociewie.pl

Dawny Tczew

www.dawnytczew.pl

DogFrisbee

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2011 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Frisbee to pomysł na spacery z psem, budowanie z nim silnej więzi. To pomysł na wspólną aktywność, która może przerodzić się w pasję sportową.

Pomożemy dobrać właściwy rodzaj dysku tak, by w zależności od stopnia Waszego zaawansowania, cech osobniczych służył świetnie i w zabawie, i w sporcie.

Oferujemy dyski wyłącznie renomowanych producentów, modele zaaprobowane przez czołowe, globalne organizacje dogfrisbee oraz rodzime serie zawodów Dog Games czy Latające Psy.

 

www.dogfrisbee.pl

Fish4Dogs to w 100% naturalne, hypoalergiczne jedzenie dla psów i kotów wyłącznie z RYB. Bez glutenu, zbóż, bez żadnych sztucznych barwników i konserwantów.

Fish4Dogs polecają lekarze weterynarii oraz światowej sławy zawodniczka Obedience Joanna Hewelt, która swoje psy karmi Fish4Dogs!

RYBY to źródło wysokiej jakości białka, które jest lekkostrawne, łatwo przyswajalne, o niskim poziomie nasyconych tłuszczów i cukrów. RYBY to naturalne źródło kwasów Omega-3.

KARM RYBĄ, ZOBACZ RÓŻNICĘ!

Sprawdź! www.fish4dogspolska.pl

NATURE – Karma Nature z Jagnięciny i Łososia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości jest:

  • Hypoalergiczna – alergeny mogą spowodować choroby skóry, dolegliwości żołądkowe i nadwrażliwość na niektóre pokarmy.
  • Bezzbożowa – w karmach Nature są używane tylko owoce i warzywa, które są najlepszym naturalnym źródłem witamin i minerałów
  • Naturalna – bez konserwantów, barwników, wypełniaczy i sztucznych dodatków
  • Holistyczna – nie zawiera syntetycznych dodatków
  • Idealnie zbilansowana
  • Duża zawartość mięsa

NATURE – DIETA PROSTO Z NATURY

SPRAWDŹ! www.skladkarmy.pl

Producent produktów leczniczych, suplementów diety oraz kompletnych karm Super Premium w celu poprawy jakości życia wszystkich zwierząt.

Miejsce wydarzenia

 

Bulwar Nadwiślański

ul. Jana z Kolna

83-110 Tczew